Hakkımızda

Hakkımızda

2001 yılında; sektöründe deneyimli genç mühendisler, yerel pazarın ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, uluslararası pazarda tanınan ve güvenilir bir vana ve aktüatör markası oluşturma amacıyla DORUK ENDÜSTRİ’nin temellerini atarak yola çıkmıştır. Global marka oluşum sürecinde çalışma konusu olan proses (process) ve valf, vana (valve) kelimelerin birleşiminden oluşan PROVAL markası benimsenmiş ve tescil edilerek tüm vana, aktüatör ve aksamları ürünlerinde kullanılmaya başlanmıştır.

Yurtiçi sektöre birçok yenilik getiren DORUK ENDÜSTRİ, kısa sürede müşterilerin beğenisini kazanmış, bunun yanında uluslararası şirketlerin de ilgisini çekerek global pazarda hızlı büyüme sağlamıştır.

Günümüzde PROVAL markalı vana ve aktüatörleri, %85 civarı ihracat oranı ile 4 kıtada, 90’ı aşkın ülkede kullanıcılarına güvenilir proses kontrol çözümleri sumaktadır.

Dilovası KOBI (Mermerciler) OSB’de 10.000 m² alanda yerleşik,ISO9001:2015 kalite güvence sistemi ve ERP kurumsal kaynak planlama altyapısı ile yönetilen modern üretim tesislerinde üretilen vana ve aktüatörler, son teknoloji CNC işleme merkezlerinde işlenmektedir. Müşteri ve proses uygulama ihtiyaçlarına göre farklı kombinasyonlarda montajları yapılarak 100% test edilen ürünler müşterilere sevk edilmektedir. Tüm ürünlerde izlenebilirlik için tekil QR kodlu etiketler yer almaktadır.

Kimya, madencilik, demir çelik, çimento, denizcilik, kağıt, ilaç, gıda, su arıtma, ve diğer genel endüstriyel proses kontrolü uygulamaları PROVAL ürünlerinin yoğun kullanıldığı sektörlerden bazılarıdır.

Temel etik değerler çerçevesinde, sürekli gelişim stratejisini benimseyen DORUK ENDÜSTRİ, deneyimli ekibi ile müşterileri beklentileri dâhilinde belirlenen ihtiyaç ve uygulamalarına yönelik ürünler geliştirmeye ve yoğun ihracat politikası ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.

Teknik Bilgiler

Ürünlerimiz ile ilgili teknik bilgilere aşağıdaki linkte tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PDFİncele
Bizim ile
İletişime Geçin :
+90 216 420 00 74
İletişim